Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu.

Drzwi drewniane – podlaskie

Firma Domaszewscy jest producentem wysokiej jakości drzwi drewnianych.

Domaszewscy

Drzwi drewniane na wymiar wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Zaufanie zdobyte wśród Klientów powiatu łomżyńskiego oraz całego województwa podlaskiego poparte jest trwałością naszych produktów. Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu w którym pragniemy Państwu przedstawić ofertę na wewnętrzne i zewnętrzne drzwi drewniane. W ofercie firmy znajdują się drzwi skrzydłowe w klasycznych i nowoczesnych wzorach. Nasze wyroby charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów, a także dokładność wykonania.
Naszym klientom proponujemy rozwiązania indywidualne, drzwi ekskluzywne, nietypowe, na wymiar oraz drzwi na indywidualne zamówienie według wzoru podanego przez klienta. Ideą firmy jest sprzedaż najwyższej jakości drzwi z drewna. Materiał używany do produkcji drzwi to wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno sosnowe i dębowe.

Drzwi w domu i mieszkaniu odgrywają bardzo ważną rolę. Dobre drzwi zapewniają bezpieczeństwo, są funkcjonalne, estetyczne, pełnią funkcję termoizolacyjnę oraz izolują od hałasu.

Pamiętajmy, że zaproszeni przez nas goście najpierw stają przed drzwiami, które są naszą wizytówką. Muszą być ładne, harmonijnie skomponowane z naszym domem lub mieszkaniem – muszą wywołać pozytywne wrażenie.

Firma Domaszewscy świadczy usługi montażu drzwi drewnianych nie tylko na terenie powiatu łomżyńskiego, ale na również na terenie województwa podlaskiego oraz mazowieckiego.

Drzwi

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Formularz kontaktowy

Godziny pracy

poniedziałek – piątek 8:00-15:00
sobota – nieczynne
niedziela – nieczynne

Zadzwoń do nas

Tel/fax: 86 219 17 06
Kom: 505 52 25 98
Pomiar, montaż: 503 86 13 45
Skip to content