Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu.

Drzwi sosnowe i dębowe

Wykonujemy wysokiej jakości drzwi dębowe oraz sosnowe z drewna klejonego.

Domaszewscy

Drzwi drewniane – sosnowe i dębowe

Wykorzystanie nowoczesnej technologii produkcji powoduje, że nasz produkt jest odporny na wypaczenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Udoskonalony proces produkcji powoduje, że oferujemy produkt trwały. Drzwi drewniane sosnowe oraz dębowe poza naturalnym pięknem drewna wraz z upływem czasu nabierają wyjątkowego charakteru.

Misją firmy Domaszewscy jest wytwarzanie i dostarczanie drzwi o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów oraz utrwalanie opinii zaufanego partnera. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co w połączeniu z doświadczoną załogą sprawia, że stworzyliśmy markę cieszącą się dużym zaufaniem w województwie podlaskim.
Obecne możliwości nowych technologii stosowanych przez firmę pozwoliły poprawić naturalne cechy drewna związane z kurczeniem i pęcznieniem, wypaczaniem się skrzydeł, przesuwaniem płycin w skrzydłach drzwiowych, nierównomiernym wybarwieniem drewna oraz pękaniem:

  • zabezpieczanie i malowanie ekologicznymi farbami wodnymi odpornymi na warunki atmosferyczne
  • odpowiedni proces suszenia drewna
  • dopracowana technologia klejenia warstwowego

Naszą ofertę łatwo dostosowujemy do państwa oczekiwań dotyczących wzornictwa, kolorystyki, wymiarów czy dodatkowego wyposażenia drzwi. Nieustannie staramy się dostosowywać naszą ofertę do trendów obowiązujących na rynku. Firma Domaszewscy jest wiądącym producentem drzwi drewnianych sosnowych i dębowych na terenie powiatu łomżyńskiego oraz całego województwa podlaskiego oraz mazowieckiego. Niewątpliwą przewagą nad konkurencją są krótkie terminy realizacji zamówień, bogata paleta kolorów podkreślających strukturę drewna na sośnie i dębie. Oferowane barwy odpowiadają popularnym kolorom producentów stolarki.

Piękno zamknięte w drewnie stanowi o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze każdych drzwi.

DOMASZEWSCY

Kom: 505 52 25 98 Pomiar, montaż: 503 86 13 45

E-mail: doomaszewscy@wp.pl

Skip to content