Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu.

Galeria

Realizacje 2023
Realizacje 2023

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii zdjęć z wykonanych realizacji w domach naszych Klientów. Oferujemy szeroki wybór drzwi w kolorystyce dopasowanej do stylu każdego rodzaju wnętrz – do domu, biura, szkół oraz budynków użyteczności publicznej.

czytaj dalej
Realizacje 2022
Realizacje 2022

Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu. Nowoczesność i klasyka. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji wykonanych w roku 2022.

czytaj dalej
Realizacje 2021
Realizacje 2021

Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu. Realizacje 2021DomaszewscyNasze realizacje Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami wykonanymi w roku 2021.DOMASZEWSCYPiękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu. Realizacje 2021Kom: 505 52 25 98...

czytaj dalej
Realizacje 2020
Realizacje 2020

Nowy rok przynosi nowe wyzwania. Poniżej galeria nowych realizacji z 2020 roku. Oczekiwania naszych Klientów są bardzo różne, stąd też różne są style wykonanych drzwi wewnętrznych.

czytaj dalej
Realizacje 2019
Realizacje 2019

Zapraszamy do zapoznania się naszymi przykładowymi realizacjami wykonanymi w roku 2019. Zdjęcia prezentują drzwi wewnętrzne w różnorodnych stylach wyznaczonych przez naszych klientów. By dodać wyjątkowości Waszemu domowi i sprawić, by prezentował się jeszcze piękniej, zestawiliśmy drzwi w różnych stylach.

czytaj dalej
Realizacje klasyczne
Realizacje klasyczne

Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu. Realizacje klasyczneDomaszewscyNowoczesność i klasyka Wnętrza mieszkania, których styl nawiązuje do klasyki, będą się broniły przez wiele lat. Klasyczny parkiet, najlepiej z drewna, sztukateria pod sufitem, okładziny...

czytaj dalej
Realizacje nietypowe
Realizacje nietypowe

Wykonujemy drzwi nietypowe według dowolnego projektu klienta: kształt drzwi, niestandardowa aranżacja szklenia, dopasowanie do dużych otworów. Oferujemy fachowe doradztwo oraz rzetelną wycenę indywidualnych wzorów.

czytaj dalej
Realizacje 2018
Realizacje 2018

Niezbędne w każdym domu, występujące w dziesiątkach rozmiarów i modeli – drzwi drewniane nowoczesne i klasyczne.
Jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, jakie drzwi wybrać do swojego dom lub mieszkania, zdecydowanie polecamy drzwi drewniane.

czytaj dalej
System odwrotnego otwierania drzwi z ukrytymi zawiasami
System odwrotnego otwierania drzwi z ukrytymi zawiasami

Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu. System odwrotnego otwierania drzwi z ukrytymi zawiasamiDomaszewscyStosujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Drzwi bezprzylgowe cieszą się ogromną popularnością. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz rozwiązań...

czytaj dalej
Linia MODERN
Linia MODERN

NOWOCZESNE DREWNIANE DRZWI WEWNĘTRZNE.
Dopasuj drzwi wewnętrzne do stylu salonu, sypialni oraz kuchni! Szeroki wybór nowoczesnych drzwi drewnianych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy klientów z Łomży, powiatu łomżyńskiego, województwa podlaskiego oraz Polski północno-wschodniej. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość i niepowtarzalne wzory.

czytaj dalej

Zobacz nas na facebooku

Zapraszamy również do śledzenia naszych realizacji na naszym profilu na facebooku.

Skip to content