Piękne, eleganckie i trwałe drzwi do Twojego domu.

Producent poleca białe drzwi wewnętrzne – idealne do wnętrz w każdym stylu

Firma Domaszewscy – producent drewnianych drzwi wewnętrznych poleca bardzo modne drzwi w kolorze białym.

Domaszewscy

Drzwi białe

Białe drzwi pasują do niemal każdego wnętrza: urządzonego w stylu skandynawskim, minimalistycznym, a także romantycznym, rozjaśniają je i optycznie powiększają. Jasne, rozświetlone wnętrza napawają optymizmem i sprawiają, że chce się w nich przebywać.

Białe drzwi w stylu skandynawskim

Białe drzwi w stylu skandynawskim to jeden z najbardziej znanych obecnie trendów w aranżacjach. Cechuje go prostota, funkcjonalność oraz upodobanie do jasnych barw i pastelowych odcieni. Styl skandynawski od lat zachwyca i zyskuje coraz większe grono fanów w Polsce. Nic dziwnego – takie wnętrza emanują harmonią i dobrą energią. .

Biel jest uniwersalna.

Jeśli w danym pomieszczeniu znajdują się białe drzwi, nie trzeba ich wymieniać ani malować podczas zmiany aranżacji wnętrza. Pełne, białe drzwi z delikatnymi tłoczonymi panelami są często spotykane w angielskich domach. Polecane są więc do wnętrz w stylu angielskim.

Białe drzwi ze szprosami

Białe drzwi ze szprosami, czyli takie, które mają okno podzielone cienkimi listewkami na mniejsze okienka, świetnie komponują się z wnętrzami w stylu romantycznym i vintage. Ich lekka i delikatna wizualnie konstrukcja pasuje do jasnych mebli, z ażurowymi elementami.

DOMASZEWSCY

Kom: 505 52 25 98 Pomiar, montaż: 503 86 13 45

E-mail: doomaszewscy@wp.pl

Skip to content