Drzwi Łomża – pomiar, wycena, montaż

Oferujemy dla Państwa najwyższej jakości drzwi w przystępnej cenie. W stałej ofercie mamy nowoczesne drzwi drewniane, drzwi wewnętrzne wraz z okuciami oraz profesjonalnym montażem.

Nasza firma jest znanym w regionie łomżyńskim producentem drzwi, odpowiadając na potrzeby współczesnych odbiorców. Specjalność przedsiębiorstwa stanowi sprzedaż drzwi, proponując również ich montaż we wskazanym miejscu. Działamy przede wszystkim na terenie Łomży, ale obsługujemy też Klientów z okolic.

Proponujemy usługi montażowe również z wymianą ościeżnicy, a także posiadamy odpowiednie kompetencje i sprzęt do wykonania innych prac związanych z odpowiednim posadowieniem zakupionych elementów stolarki otworowej.

Oferujemy drzwi drewniane najwyższej jakości, nowoczesne oraz nawiązujące do klasycznych rozwiązań. Możemy przygotować także konstrukcje na zamówienie, np. dostosowane do niestandardowych wymiarów. W naszym asortymencie znajduje się około wiele wzorów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, odpowiednich do domów, mieszkań, obiektów biurowych oraz usługowo-handlowych.

Skip to content